Usługi

Projektowanie ogrodów…

Jeśli nie mają Państwo własnej koncepcji, nie chcą Państwo tracić czasu na przemyślenia na temat ogrodu lub mają Państwo jakieś wątpliwości to nasza firma jest doskonałym wyborem. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie przygotować projekt Państwa wymarzonego ogrodu wraz z wizualizacją oraz poszczególnymi planami.

Zakładanie ogrodów…

Zadbany i elegancki ogród jest swego rodzaju wizytówką dla domu. Dobrze przemyślany ogród powinien być zarówno miejscem relaksu jak i strefą aktywności fizycznej. Ogrody zakładamy od A do Z, pomagamy zaprojektować, wykonujemy niezbędne prace oraz świadczymy usługi pielęgnacyjne i serwisowe. Zawsze doradzamy i nie jesteśmy obojętni na Państwa uwagi.

Systemy nawadniające…

Automatyczne systemy nawadniające zyskują coraz większą popularność. Nie należy się temu wcale dziwić. Systemy podlewające to przede wszystkim duże ułatwienie w procesie pielęgnacji ogrodu, pozwala zaoszczędzić czas oraz oraz ogranicza zużycie wody.

Budowa ogrodzeń…

Ogrodzenie jest integralną częścią architektury domu, firmy. Podnosi poczucie bezpieczeństwa i jest dopełnieniem estetycznym przestrzeni przydomowej.

Tarasy drewniane, tarasy z kompozytu…

Tarasy drewniane i kompozytowe idealnie komponują się z roślinnością ogrodową.Jest to dodatkowe miejsce do odpoczynku w ogrodzie.

Brukarstwo – układanie kostki…

Kostka brukowa jest dopełnieniem wymarzonego ogrodu. Solidne wykonanie kostki jest gwarancją trwałości na długie lata. Brukarstwo artystyczne dodaje charakteru każdemu ogrodowi.